Gwarancja szybkiej wysyłki

Wychowanie i rozwój dziecka 

na stronę
Pokazuje 31 - 40 z 41 elementów
 • Autor: Kate E.Spohrer

  Zbiór praktycznych porad i materiałów do wykorzystania podczas pracy z dziećmi cierpiącymi na zespół nadpobudliwości psychoruchowej, bądź przejawiającymi objawy podobnego zachowania. Zamierzeniem tego poradnika jest demistyfikacja ADHD i pozwolenie czytelnikom dogłębnie poznać ten skomplikowany rodzaj osobowości.

 • Autor: Jackie Silberg

  Nauka czytania: Każdy o tym mówi. Każdy o tym myśli. Każdy ma na ten temat własne teorie ? jak uczyć oraz w jakim wieku i od czego zaczynać. Każdy zna najlepszą receptę na sukces. To irytujące! To frustrujące! Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Jak naprawdę powinniśmy uczyć nasze dzieci czytania? To bardzo proste...

 • Autor: Elizabeth Pantley

  Dyscyplina bez płaczu to pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego rodzica i opiekuna pracującego z małymi dziećmi. Jeśli szukasz zrozumiałych, skutecznych i rozwijających narzędzi mogących pomóc ci w wychowaniu twojego dziecka na dobrego człowieka, to ta książka może stać się twoim przewodnikiem...

 • Autor: Kathy Charner, Charlie Clark, Maureen Marphy

  Encyklopedia gier i zabaw dla przedszkolaków to efekt współpracy pedagogów z wielu zakątków świata, nadsyłających swoje sprawdzone propozycje najbardziej oryginalnych, najprzyjemniejszych i najodpowiedniejszych ćwiczeń, najskuteczniej wspomagających rozwój dziecka. 

 • Autor: Penny Warner

  Książka ta zawiera zbiór pomocnych wskazówek dotyczących opieki nad małym dzieckiem, pochodzących od ekspertów i doświadczonych rodziców. Ta książka to znakomite źródło wiedzy potrzebnej do zapewnienia dziecku właściwej opieki. 

 • Autor: Dr Jerry L. Wyckoff, Barbara C. Unell

  Autorzy książki uczą rodziców, jak wychowywać dzieci bez krzyku i klapsów, jak rozwijać ich wrodzone talenty oraz jak stać się pierwszymi nauczycielami swoich małych pociech. „Tysiące rodziców, dziadków, wychowawców i opiekunek prosiło nas o łatwe w zastosowaniu metody motywowania dzieci do współpracy.”

 • Autor: Laura Dyer

  Jeśli jesteś świeżo upieczonym rodzicem, to moje gratulacje! Już wkrótce będziesz miał okazję badania niesamowitego potencjału komunikacyjnego, jakim dysponuje twoje dziecko. Czy wiesz, że porozumiewa się ono z tobą już od pierwszego dnia życia?

 • Autor: Mary Ann Kohl

  Sztuka dla przedszkolaka przedstawia ponad 200 zajęć, koncentrujących się na przebiegu procesu tworzenia. Stosując materiały, które z łatwością znaleźć można w domu, szkole czy przedszkolu, maluchy odkrywają, badają i tworzą otwarte dzieła plastyczne. 

 • Autor: Jonni Kincher

  Jesteś ekstrawertykiem czy introwertykiem? Optymistą czy pesymistą? Czy jesteś kreatywny? Czy masz zadatki na geniusza? Która z półkul twojego mózgu pracuje aktywniej? Co zdradza twoja mowa ciała? Czy posiadasz zdolność postrzegania pozazmysłowego?

 • Autor: Jonni Kincher

  Czy ludzie częściej kierują się logiką, czy emocjami? W jaki sposób ludzie wyrabiają sobie opinię? Czy mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają świat? Czy jesteśmy w stanie kształtować zachowanie innych osób? Czy więcej między nami podobieństw, czy różnic?

Pokazuje 31 - 40 z 41 elementów