Gwarancja szybkiej wysyłki

Łamigłówki, testy IQ, gry 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 28,56 zł
  Autor: Philip Carter

  250 łamigłówek i zagadek logicznych, czyli fitness dla umysłu to zbiór ćwiczeń o różnym poziomie trudności, stworzonych tak, aby być wyzwaniem dla czytelnika i pomóc mu rozwijać różne obszary mózgu. 

  Cena: 28,56 zł
 • 30,47 zł
  Autor: Matthew Santoro

  Aż łeb urywa! to ekscytująca i zabawna książka, pełna nieznanych i zdumiewających faktów o współczesnym szalonym świecie. Obala mity, które większość ludzi uważa za prawdę.

  Cena: 30,47 zł
 • 29,52 zł
  Autor: Philip Carter

  1000 łamigłówek wymyślonych przez samego mistrza zagadek, PhilipaCartera, to idealna pomoc w uruchomieniu Twojego myślenia. Zacznijrozwiązywać je już dziś!

  Cena: 29,52 zł
 • 20,95 zł
  Autor: Joe Cameron

  Książkę podzielono na dwadzieścia części o rosnącym poziomie trudności. Oznaczenie numeru poziomu znajduje się na brzegu każdej ze stron. Radzimy wykonywać zadania w proponowanej kolejności i powstrzymywać się przed wyrywkowym rozwiązywaniem łamigłówek...

  Cena: 20,95 zł
 • 24,76 zł
  Autor: John Bremner , Philip Carter , Ken Russell

  Czy poradzisz sobie z ogromną księgą zagadek i łamigłówek MENSY? Oczywiście, że tak! W środku znajdziesz szeroki zestaw zadań testujący twoją spostrzegawczość, zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia a także umiejętność odkrycia wielopłaszczyznowych powiązań pomiędzy rozmaitymi elementami.

  Cena: 24,76 zł
 • Autor: Joe Cameron

  Ponad 500 zagadek logicznych, łamigłówek i matematycznych zagadnień aby zająć, ćwiczyć i prowokować Twoje zdolności myślenia. Książka została podzielona na dwadzieścia rozdziałów o rosnącym poziomie trudności, od najłatwiejszych zagadnień po najbardziej skomplikowane.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów