Gwarancja szybkiej wysyłki

Łamigłówki, testy IQ, gry 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 29,99 zł
  Autor: Philip Carter

  250 łamigłówek i zagadek logicznych, czyli fitness dla umysłu to zbiór ćwiczeń o różnym poziomie trudności, stworzonych tak, aby być wyzwaniem dla czytelnika i pomóc mu rozwijać różne obszary mózgu. 

  Cena: 29,99 zł
 • 31,99 zł
  Autor: Matthew Santoro

  Aż łeb urywa! to ekscytująca i zabawna książka, pełna nieznanych i zdumiewających faktów o współczesnym szalonym świecie. Obala mity, które większość ludzi uważa za prawdę.

  Cena: 31,99 zł
 • 31,00 zł
  Autor: Philip Carter

  1000 łamigłówek wymyślonych przez samego mistrza zagadek, PhilipaCartera, to idealna pomoc w uruchomieniu Twojego myślenia. Zacznijrozwiązywać je już dziś!

  Cena: 31,00 zł
 • 22,00 zł
  Autor: Joe Cameron

  Książkę podzielono na dwadzieścia części o rosnącym poziomie trudności. Oznaczenie numeru poziomu znajduje się na brzegu każdej ze stron. Radzimy wykonywać zadania w proponowanej kolejności i powstrzymywać się przed wyrywkowym rozwiązywaniem łamigłówek...

  Cena: 22,00 zł
 • 26,00 zł
  Autor: John Bremner , Philip Carter , Ken Russell

  Czy poradzisz sobie z ogromną księgą zagadek i łamigłówek MENSY? Oczywiście, że tak! W środku znajdziesz szeroki zestaw zadań testujący twoją spostrzegawczość, zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia a także umiejętność odkrycia wielopłaszczyznowych powiązań pomiędzy rozmaitymi elementami.

  Cena: 26,00 zł
 • 29,00 zł
  Autor: Joe Cameron

  Przygotuj się na największy sprawdzian możliwości twojego mózgu! Opracowaliśmy ponad 500 łamigłówek, żeby zmusić twój umysł do maksymalnego wysiłku przy twórczym, logicznym myśleniu.

  Cena: 29,00 zł
 • Autor: Joe Cameron

  Ponad 500 zagadek logicznych, łamigłówek i matematycznych zagadnień aby zająć, ćwiczyć i prowokować Twoje zdolności myślenia. Książka została podzielona na dwadzieścia rozdziałów o rosnącym poziomie trudności, od najłatwiejszych zagadnień po najbardziej skomplikowane.

 • 22,00 zł
  Autor: Allen D.Bragdon, David Gamon

  Czy wiedziałeś, że neurolodzy już wiedzą, że komórki mózgu zaczynają ulegać osłabieniu, kiedy tylko mózg osiąga pełną dojrzałość, czyli około 21 roku życia? Kluczem do efektywniejszej pracy zawodowej i samowystarczalnej starości jest spowolnienie utraty poszczególnych funkcji intelektualnych...

  Cena: 22,00 zł
 • 22,00 zł
  Autor: Ian Livingstone, Jamie Thompson

  Znajdź drogę w labiryncie podchwytliwych zagadek matematycznych i logicznych oraz zadań testujących pamięć. Sprawdź zdolności swojego umysłu. Rozwiązując kolejne łamigłówki, będziesz gromadził punkty, dzięki którym na końcu drogi dowiesz się, jak wiele masz oleju w głowie.

  Cena: 22,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów