Gwarancja szybkiej wysyłki

Dieta, Zdrowie, Kuchnia 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 38,20 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej to jej recepta na zdrowy styl życia gwarantująca spektakularne efekty w postaci doskonałego samopoczucia i idealnej sylwetki. Książka poświęcona jest zasadom zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania. Zawiera 150 przepisów na łatwe, zdrowe, zbilansowane kalorycznie potrawy, zestaw ćwiczeń i DVD z programem treningowym na płaski brzuch.

  Cena: 38,20 zł
 • 28,90 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Ewa Chodakowska proponuje w tej książce aktywność fizyczną przez cały rok. Motywuje i wskazuje jak osiągnąć w tym czasie kompleksową metamorfozę oraz zapewnia praktyczne narzędzia pozwalające na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

  Cena: 28,90 zł
 • 28,90 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która  zrewolucjonizowała kobiecy fitness. Książka przedstawia plan treningowy i dietetyczny na 30 dni, motywacje, opisy ćwiczeń, diet i potraw, zdjęcia instruktażowe. Wstęp Marzeny Rogalskiej.

  Cena: 28,90 zł
 • Autor: Vicky Lansky

  Zabawny i praktyczny zbiór  aż 500 pomysłów i wskazówek dotyczących domowego stosowania sody oczyszczonej, produktu przyjaznego dla środowiska, skutecznego, niedrogiego i uniwersalnego. Sodę oczyszczoną możesz wykorzystać między innymi w następujących sytuacjach...

 • Autor: Ann Louise Gittleman

  Jeśli jesteś jak większość z nas, wybór prawidłowego planu odchudzania przyprawia cię pewnie o zawrót głowy. Bez przerwy jesteś bombardowana kolejnymi dietami cud, a jednocześnie wciąż straszona negatywnymi skutkami, jakie te chwilowe mody mogą mieć na twój organizm.

 • Autor: Ann Louise Gittleman

  Ann Louise Gittleman stworzyła fenomenalną książkę, podchodzącą do problemu odchudzania się w zupełnie nowatorski sposób. Skupiając się przede wszystkim na oczyszczaniu organizmu z toksyn, autorka pomogła tysiącom ludzi nie tylko zrzucić wagę, lecz również zmienić niezdrowy styl życia. 

 • Autor: Jennie Brand-Miller, Kaye Foster-Powell, Joanna McMillan-Price

  Czas na nowe podejście do diety. Dieta niskocukrowa to zdrowy sposób odżywiania oparty na Indeksie Glikemicznym (GI). Polega na spożywaniu takich węglowodanów, które powoli się wchłaniają, i powodują jak najmniejsze wahania poziomu glukozy i insuliny we krwi.

 • Autor: David Kirsch

  David Kirch skondensował swój sławny, sześciotygodniowy trening do dwóch tygodni. Zrobił to, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie postawili przed nim twórcy programu telewizyjnego 'Całkowita Przemiana'. Rezultatem stał się Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała...

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów