Gwarancja szybkiej wysyłki

Nauka rysowania 

na stronę
Pokazuje 11 - 16 z 16 elementów
 • 26,66 zł
  Autor: Suzanne McNeill, Sandy Steen Bartholomew, Marie Browning

  Zentangle® to rysowanie powtarzających się wzorów, z których powstają piękne prace - bez stresu, że coś się nie uda! Chodzi tu nie o efekt końcowy, a sam proces tworzenia rozwijający kreatywność, zdolności manualne, poprawiający koncentrację, redukujący stres. 

  Cena: 26,66 zł
  33,32 zł
 • 50,48 zł
  Autor: Giovanni Civardi

  Giovanni Civardi stworzył obszerny poradnik dla tych, którzy chcą nauczyć się rysować lub doskonalić swoje umiejętności. Zaczynając od podstawowych technik rysunkowych przechodzimy do rysowania portretów, postaci, rąk, stóp i pejzażu.

  Cena: 50,48 zł
 • Autor: Peter Gray

  Jeśli zawsze chciałeś(aś) nauczyć się rysować, to ten poradnik jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Potrzebujesz jedynie ołówka, kawałka papieru i fachowych porad, które znajdziesz wewnątrz książki. Nasz kurs ma na celu stopniowo zapoznać cię z podstawami sztuki rysowania i dać ci solidne podstawy, na których zbudujesz własny styl.

 • Autor: praca zbiorowa

  Akademia rysunku  to wszechstronny kurs oparty o program nauczania rysunku w czołowych szkołach sztuk pięknych. Główne zagadnienia prezentowane w książce to: podstawy rysunku, forma, propoporcje, linia i cieniowanie, światło i cień, perspektywa.

 • Autor: Peter Gray

  Dzięki tej książce podniesiesz swoje umiejętności rysowania na nowy poziom i poznasz techniki używane przez profesjonalnych rysowników mangi. Każdy etap rysowania i tworzenia postaci i światów mangi został omówiony w łatwym i przystępnym stylu. Praca z tą książką sprawi, że Twoje rysunki nabiorą zupenie nowej jakości.

 • Autor: Keith Sparrow

  Książka zawiera wszystkie techniki, których potrzebujesz do stworzenia wspaniałych mangowych postaci wraz z rysunkami przedstawionymi krok po kroku, wykonanymi ołówkiem, tuszem i farbą.

Pokazuje 11 - 16 z 16 elementów