Gwarancja szybkiej wysyłki

Gry i zabawy dla dzieci 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 27,99 zł
  Autor: Sean Fay Wolfe

  Druga część niezwykłego debiutu literackiego fana MINECRAFT, Seana Fay Wolfa, który napisał tę powieść w wieku 16 lat. Trylogia podbiła serca czytelników na całym świecie, uzyskując status bestsellera. Oderwij się od komputera i wyrusz w ekscytującą podróż do świata MINECRAFT!  

  Cena: 27,99 zł
  34,99 zł
 • 27,99 zł
  Autor: Sean Fay Wolfe

  "Nowi gracze każdego dnia dołączają do świata Minecrafta. Jednak mroczne siły nie próżnują na serwerze Elementii, a kiedy Stan, Kat i Charlie przybywają na arenę wydarzeń, wkrótce znajdują się w niebezpieczeństwie..." Poznaj niezwykłą przygodę opartą na grze Minecraft.

  Cena: 27,99 zł
  34,99 zł
 • 35,00 zł
  Autor: Jackie Silberg

  Zabawy w wieku niemowlęcym sa niezbędnym elementem w prawidłowym rozwoju dziecka i budowaniu jego późniejszych zdolności przyswajania wiedzy. Książka przedstawia proste i przyjemne gry i zabawy stymulujące wczesny rozwój umysłowy dzieci.

  Cena: 35,00 zł
 • Autor: K. Charner, M. Murphy, Ch. Clark

  W czasie pierwszych trzech lat życia następuje szybszy rozwój intelektualny niż kiedykolwiek później. Niemowlęta i maluchy pochłaniają informacje o każdej porze dnia. Robią to żując, próbując, gaworząc i budując słowa. Grzechoczą i upuszczają rzeczy, dotykają, czują, badają i odkrywają. 

 • Autor: Jackie Silberg

  W jaki sposób dzieci poznają otaczający je świat? Poprzez dotyk, smak, wzrok, węch oraz słuch! Dzięki zawartym w niniejszej książce ponad 200 zabawom maluchy będą uczyć się poprzez wykorzystanie wszystkich zmysłów. Rozdziały podzielone zostały według kolejnych zmysłów ...

 • Autor: Linda G. Miller, Mary Jo Gibbs

  Co można zbudować ze skarpetki, kilku guzików i plastikowych kapsli? Jak stworzyć łódkę z kartonu po mleku? W jaki sposób papierowa torba może się stać jaskinią niedźwiedzia? W tej książeczce znajdziesz całą gamę pomysłów na wykonanie ciekawych i rozwijających zabawek...

 • Autor: Mary Ann Kohl

  Sztuka dla przedszkolaka przedstawia ponad 200 zajęć, koncentrujących się na przebiegu procesu tworzenia. Stosując materiały, które z łatwością znaleźć można w domu, szkole czy przedszkolu, maluchy odkrywają, badają i tworzą otwarte dzieła plastyczne. 

 • Autor: Ann Donelly

  Bez względu na porę dnia czy roku, dzięki ogromnej ilości pomysłów zawartych w tej książce dzieci będą mogły rozwijać się zarówno fizycznie jak i umysłowo. Wszystkie gry oznaczono symbolem wieku dziecka odpowiedniego do danej gry...

 • 29,90 zł
  Nowy
  Autor: Allysa Jagan

  Dzieci uwielbiaja slime. Bawią sie nimi na całym świecie i zamieszczają w mediach społecznościowych efekty swoich dokonań. Co to jest slime? Slime to masa domowej roboty w różnych kolorach i o różnej strukturze. Tworzy się ją samemu i formuje z niej przeróżne kształty. 

  Cena: 29,90 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów