Gwarancja szybkiej wysyłki

Ewa Chodakowska 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 39,00 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, Tomasz Choiński

  Idealny poradnik treningowy dla Pań i Panów. Personalny, bo dostosowany do Twoich potrzeb. Uniwersalny, bo każdy znajdzie w nim rozwiązanie dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku, kondycji.

  Cena: 39,00 zł
 • 38,20 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej to jej recepta na zdrowy styl życia gwarantująca spektakularne efekty w postaci doskonałego samopoczucia i idealnej sylwetki. Książka poświęcona jest zasadom zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania. Zawiera 150 przepisów na łatwe, zdrowe, zbilansowane kalorycznie potrawy, zestaw ćwiczeń i DVD z programem treningowym na płaski brzuch.

  Cena: 38,20 zł
 • 28,90 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Ewa Chodakowska proponuje w tej książce aktywność fizyczną przez cały rok. Motywuje i wskazuje jak osiągnąć w tym czasie kompleksową metamorfozę oraz zapewnia praktyczne narzędzia pozwalające na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

  Cena: 28,90 zł
 • 28,90 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która  zrewolucjonizowała kobiecy fitness. Książka przedstawia plan treningowy i dietetyczny na 30 dni, motywacje, opisy ćwiczeń, diet i potraw, zdjęcia instruktażowe. Wstęp Marzeny Rogalskiej.

  Cena: 28,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów