Gwarancja szybkiej wysyłki

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 47 elementów
 • 27,30 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która  zrewolucjonizowała kobiecy fitness. Książka przedstawia plan treningowy i dietetyczny na 30 dni, motywacje, opisy ćwiczeń, diet i potraw, zdjęcia instruktażowe. Wstęp Marzeny Rogalskiej.

  Cena: 27,30 zł
  39,00 zł
 • Autor: Michael Becket, Marcin Sieczyk - na temat rynku polskiego

  Prawie każdy ma swój udział w rynku papierów wartościowych, bezpośredni lub pośredni, jednak niewiedza na temat jego funkcjonowania jest powszechna. Książka ta przeznaczona jest nie tylko dla inwestorów, ale dla każdego, kto chciałby zrozumieć system finansowy i odnaleźć się w nim.

 • 31,00 zł
  Autor: Philip Carter

  1000 łamigłówek wymyślonych przez samego mistrza zagadek, PhilipaCartera, to idealna pomoc w uruchomieniu Twojego myślenia. Zacznijrozwiązywać je już dziś!

  Cena: 31,00 zł
 • 22,00 zł
  Autor: Joe Cameron

  Książkę podzielono na dwadzieścia części o rosnącym poziomie trudności. Oznaczenie numeru poziomu znajduje się na brzegu każdej ze stron. Radzimy wykonywać zadania w proponowanej kolejności i powstrzymywać się przed wyrywkowym rozwiązywaniem łamigłówek...

  Cena: 22,00 zł
 • 39,00 zł
  Autor: Simone Cove, dr Ceroline Ferlteman

  Wyjątkowy podręcznik, który w przejrzystej formie opisuje rozwój Twojego dziecka i jegopotrzeby tydzień po tygodniu, od momentu narodzin aż do szóstego miesiąca życia.

  Cena: 39,00 zł
 • Autor: Vicky Lansky

  Zabawny i praktyczny zbiór  aż 500 pomysłów i wskazówek dotyczących domowego stosowania sody oczyszczonej, produktu przyjaznego dla środowiska, skutecznego, niedrogiego i uniwersalnego. Sodę oczyszczoną możesz wykorzystać między innymi w następujących sytuacjach...

 • Autor: Keith Sparrow

  Książka zawiera wszystkie techniki, których potrzebujesz do stworzenia wspaniałych mangowych postaci wraz z rysunkami przedstawionymi krok po kroku, wykonanymi ołówkiem, tuszem i farbą.

 • Autor: praca zbiorowa

  Akademia rysunku  to wszechstronny kurs oparty o program nauczania rysunku w czołowych szkołach sztuk pięknych. Główne zagadnienia prezentowane w książce to: podstawy rysunku, forma, propoporcje, linia i cieniowanie, światło i cień, perspektywa.

 • 22,00 zł
  Autor: Elizabeth Hartley-Brewer

  Pewny siebie syn to marzenie każdego rodzica. Pewność siebie to przepustka do szczęśliwszego i pełniejszego życia oraz gwarancja sukcesów na polu nauki, zabawy, miłości i komunikacji międzyludzkiej. Poziom pewności siebie zmienia się na różnych etapach życia chłopca...

  Cena: 22,00 zł
 • 22,00 zł
  Autor: Allen D.Bragdon, David Gamon

  Czy wiedziałeś, że neurolodzy już wiedzą, że komórki mózgu zaczynają ulegać osłabieniu, kiedy tylko mózg osiąga pełną dojrzałość, czyli około 21 roku życia? Kluczem do efektywniejszej pracy zawodowej i samowystarczalnej starości jest spowolnienie utraty poszczególnych funkcji intelektualnych...

  Cena: 22,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 47 elementów