Gwarancja szybkiej wysyłki

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 49 elementów
 • 26,00 zł
  Autor: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

  Pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która  zrewolucjonizowała kobiecy fitness. Książka przedstawia plan treningowy i dietetyczny na 30 dni, motywacje, opisy ćwiczeń, diet i potraw, zdjęcia instruktażowe. Wstęp Marzeny Rogalskiej.

  Cena: 26,00 zł
  37,14 zł
 • Autor: Michael Becket, Marcin Sieczyk - na temat rynku polskiego

  Prawie każdy ma swój udział w rynku papierów wartościowych, bezpośredni lub pośredni, jednak niewiedza na temat jego funkcjonowania jest powszechna. Książka ta przeznaczona jest nie tylko dla inwestorów, ale dla każdego, kto chciałby zrozumieć system finansowy i odnaleźć się w nim.

 • 29,52 zł
  Autor: Philip Carter

  1000 łamigłówek wymyślonych przez samego mistrza zagadek, PhilipaCartera, to idealna pomoc w uruchomieniu Twojego myślenia. Zacznijrozwiązywać je już dziś!

  Cena: 29,52 zł
 • 20,95 zł
  Autor: Joe Cameron

  Książkę podzielono na dwadzieścia części o rosnącym poziomie trudności. Oznaczenie numeru poziomu znajduje się na brzegu każdej ze stron. Radzimy wykonywać zadania w proponowanej kolejności i powstrzymywać się przed wyrywkowym rozwiązywaniem łamigłówek...

  Cena: 20,95 zł
 • 37,14 zł
  Autor: Simone Cove, dr Ceroline Ferlteman

  Wyjątkowy podręcznik, który w przejrzystej formie opisuje rozwój Twojego dziecka i jegopotrzeby tydzień po tygodniu, od momentu narodzin aż do szóstego miesiąca życia.

  Cena: 37,14 zł
 • 20,95 zł
  Autor: Elizabeth Hartley-Brewer

  Pewny siebie syn to marzenie każdego rodzica. Pewność siebie to przepustka do szczęśliwszego i pełniejszego życia oraz gwarancja sukcesów na polu nauki, zabawy, miłości i komunikacji międzyludzkiej. Poziom pewności siebie zmienia się na różnych etapach życia chłopca...

  Cena: 20,95 zł
 • Autor: Keith Sparrow

  Książka zawiera wszystkie techniki, których potrzebujesz do stworzenia wspaniałych mangowych postaci wraz z rysunkami przedstawionymi krok po kroku, wykonanymi ołówkiem, tuszem i farbą.

 • Autor: praca zbiorowa

  Akademia rysunku  to wszechstronny kurs oparty o program nauczania rysunku w czołowych szkołach sztuk pięknych. Główne zagadnienia prezentowane w książce to: podstawy rysunku, forma, propoporcje, linia i cieniowanie, światło i cień, perspektywa.

 • 25,71 zł
  Autor: Keri Smith

  OSTRZEŻENIE: W TRAKCIE TWORZENIA DZIENNIKA UBRUDZISZ SIĘ. TWOJE UBRANIE POKRYJE SIĘ FARBĄ ALBO INNYMI DZIWNYMI SUBSTANCJAMI. ZAMOCZYSZ SIĘ. BĘDZIESZ PROSZONY O ZROBIENIE RZECZY, KTÓRE BĘDZIESZ PODDAWAĆ W WĄTPLIWOŚĆ. BĘDZIESZ UBOLEWAĆ, ŻE KSIĄŻKA ZNAJDUJE SIĘ W OPŁAKANYM STANIE. ZAMIENISZ DESTRUKCJĘ, KTÓRA CIĘ OTACZA, W KREACJĘ I ZACZNIESZ ŻYĆ TWÓRCZO !

  Cena: 25,71 zł
  28,56 zł
 • Autor: Ann Louise Gittleman

  Jeśli jesteś jak większość z nas, wybór prawidłowego planu odchudzania przyprawia cię pewnie o zawrót głowy. Bez przerwy jesteś bombardowana kolejnymi dietami cud, a jednocześnie wciąż straszona negatywnymi skutkami, jakie te chwilowe mody mogą mieć na twój organizm.

Pokazuje 1 - 10 z 49 elementów