Gwarancja szybkiej wysyłki

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 21 - 30 z 63 elementów
 • Autor: Corinne Aves

  Przed jakimi wyzwaniami stają przedszkolaki zdobywające nowe zdolności i doświadczające nowych sytuacji międzyludzkich? Jak zmienia się ich postrzeganie świata? Jak możemy ich wspierać w drodze ku większej niezależności?

 • 22,00 zł
  Autor: Elizabeth Hartley-Brewer

  Szczęśliwa i pewna siebie córka to marzenie każdego rodzica. Pewność siebie to przepustka do szczęśliwszego i pełniejszego życia oraz gwarancja sukcesów na polu nauki, zabawy, miłości i komunikacji międzyludzkiej. Poziom pewności siebie zmienia się na różnych etapach życia dziewczynki...

  Cena: 22,00 zł
 • 36,00 zł
  Autor: Mark Crilley

  W książce Tajniki rysunku Manga artysta Mark Crilley pokazuje, w jaki sposób stworzyć prawdziwy, autentyczny mangowy styl – od rysowania twarzy i całych postaci, po rozplanowywanie niesamowitych, pełnych dramaturgii scen.

  Cena: 36,00 zł
 • 29,00 zł
  Autor: Joe Cameron

  Przygotuj się na największy sprawdzian możliwości twojego mózgu! Opracowaliśmy ponad 500 łamigłówek, żeby zmusić twój umysł do maksymalnego wysiłku przy twórczym, logicznym myśleniu.

  Cena: 29,00 zł
 • Autor: Peter Gray

  Jeśli zawsze chciałeś(aś) nauczyć się rysować, to ten poradnik jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Potrzebujesz jedynie ołówka, kawałka papieru i fachowych porad, które znajdziesz wewnątrz książki. Nasz kurs ma na celu stopniowo zapoznać cię z podstawami sztuki rysowania i dać ci solidne podstawy, na których zbudujesz własny styl.

 • Autor: Pam Schiller

  Dzięki tej książce dziecko szybciej opanuje sztukę czytania i pozna dźwięki języka. Znajdziecie tu mnóstwo cennych rad, wskazówek, ćwiczeń, zabaw, wierszyków, piosenek i bajek dotyczących każdej z liter alfabetu. Zapoznacie się także z najnowszymi odkryciami i teoriami naukowymi dotyczącymi procesu nauki czytania.

  35,00 zł
 • Autor: Jackie Silberg

  W jaki sposób dzieci poznają otaczający je świat? Poprzez dotyk, smak, wzrok, węch oraz słuch! Dzięki zawartym w niniejszej książce ponad 200 zabawom maluchy będą uczyć się poprzez wykorzystanie wszystkich zmysłów. Rozdziały podzielone zostały według kolejnych zmysłów ...

 • 35,00 zł
  Autor: Polly Godwin Emmons, Liz McKendry Anderson

  Książka Dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej  zapewnia czytelnikowi wiele praktycznych i skutecznych porad oraz strategii działania dotyczących pomocy dzieciom dotkniętym dysfunkcją sensoryczną. Skupiając się na wczesnej interwencji, pokazuje, że dzieci...

  Cena: 35,00 zł
 • Autor: Pam Schiller, Tamera Bryant

  Niniejsza książka zawiera mnóstwo prostych zabaw, projektów i pomysłów pomocnych w nauczaniu maluchów podstawowych wartości oraz kształtowaniu ich osobowości. Naucz dziecko takich wartości jak: zaangażowanie, współczucie, współpraca, odwaga, sprawiedliwość, pomaganie, uczciwość, poczucie humoru, szczerość, lojalność, ...

 • 36,00 zł
  Autor: Barrington Barber

  Wspaniała książka znanego nauczyciela rysunku i artysty przeznaczona zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy pragną odświeżyć swoje umiejętności. Autor omawia rysunek linearny, walorowy, proporcję i perspektywę oraz kompozycję. Znajdziecie tu też wiele ćwiczeń.

  Cena: 36,00 zł
Pokazuje 21 - 30 z 63 elementów