Gwarancja szybkiej wysyłki

Rejestracja

Aby dokonać zakupu w księgarni internetowej Wydawnictwa K.E.Liber należy zarejestrować się. Przy rejestracji należy podać dane niezbędne do wysyłki oraz login i hasło. Login będzie służył identyfikacji, a także będzie wykorzystywany przy umieszczanych przez Ciebie recenzjach książek w serwisie. Login, ani haslo nie mogą zawierać polskich znaków. Kliknij tu, aby przejść do formularza rejestracyjnego.

Zakupy

Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem księgarni internetowej Wydawnictwa K.E.Liber, zapraszamy do dokonania zakupów. Umieść interesujące Cię książki w koszyku, a następnie wyślij zamówienie. Jeżeli nie jesteś zalogowany, zostaniesz o to poproszony. System pamięta Twoje dane teleadresowe, tak więc nie musisz ich powtórnie wprowadzać. Jeżeli masz uwagi, które pomogą nam lepiej zrealizować Twoje zamówienie, to wpisz je w polu uwag na planszy „Potwierdź złożone zamówienie”. Po złożeniu zamówienia dostaniesz potwierdzenie pocztą elektroniczną na podany przez Ciebie adres.

Koszty wysyłki

Kupując książki o wartości powyżej 150 zł nie ponosisz kosztów dostawy.

Jeśli kupujesz za mniejszą kwotę obowiązują następujące koszty dostawy.

10 zł przy płatności za pobraniem lub kartą kredytową

7 zł przy płatności przelewem bankowym

17 zł przy dostawie firmą kurierską

Edycja danych użytkownika

Jeżeli chciałbyś zmienić lub uzupełnić Twoje dane teleadresowe, zaloguj się. W pionowym menu po lewej stronie pojawi się rubryka „Profil użytkownika”. Po wprowadzeniu nowych danych, naciśnij przycisk „Wprowadź zmiany”, a podane przez Ciebie informacje zostaną zaktualizowane.