Gwarancja szybkiej wysyłki
Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała Zobacz większe

Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała (nakład wyczerpany)

Autor:David Kirsch
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2006
Liczba stron 234
Format B5
ISBN 83-60215-23-5

David Kirch skondensował swój sławny, sześciotygodniowy trening do dwóch tygodni. Zrobił to, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie postawili przed nim twórcy programu telewizyjnego 'Całkowita Przemiana'. Rezultatem stał się Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

David Kirch skondensował swój sławny, sześciotygodniowy trening do dwóch tygodni. Zrobił to, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie postawili przed nim twórcy programu telewizyjnego 'Całkowita Przemiana'.
 
Rezultatem stał się Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała, metoda łącząca w sobie dietę oraz plan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów.
Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała został zaprojektowany specjalnie po to, aby umożliwić szybką poprawę sylwetki każdemu, kto czuje się niepewnie w obliczu takich wydarzeń, jak nadchodzący sezon plażowy, karnawał, ślub albo inna rodzinna uroczystość.
 
W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi:

Radykalna dieta: znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi

Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie - nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz.

Radykalny trening: Proste ćwiczenia, wzmacniające muskulaturę i poprawiające jej rzeźbę. Plan ćwiczeń, rozpisany na czternaście dni, uwzględnia poszczególne rejony ciała, służy też ogólnemu wzmocnieniu i podniesieniu organizmu na wyższy poziom energetyczny.

Radykalna motywacja: Anegdoty Davida, jego siła przekonywania, wreszcie historie jego klientów, którzy przystąpili do programu i odnieśli sukces - wszystko to ułatwi ci podjęcie decyzji i sprawi, że kiedy raz zaczniesz, nie porzucisz pracy nad sobą.

Radykalne przepisy kucharskie: Smaczne, zdrowe dania, które sprawią, że będziesz gubić kilogramy nabierając równocześnie siły i energii, potrzebnej do codziennych ćwiczeń.

Radykalny sposób utrzymania osiągniętych rezultatów: Wspaniały poradnik, który umożliwi ci, po zakończeniu realizacji Systemu, ponowne włączenie do jadłospisu twoich ulubionych dań, bez ryzyka, że zmarnujesz efekty dwutygodniowej, ciężkiej pracy.

 
Program jest prosty, jest bezpieczny i - przede wszystkim - przynosi rezultaty. Okazuje się, że możesz się zmienić nie uciekając się do brutalnych metod. Możesz zrealizować swoje marzenie o szczupłej, zgrabnej sylwetce. Potrzebujesz jedynie dwóch tygodni oraz Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała.

O autorze:
David Kirsch jest założycielem i właścicielem klubu Madison Square, znanego z indywidualnego podejścia do klienta. Metody pracy Davida można było obserwować w popularnym telewizyjnym programie 'Całkowita przemiana'. David był także gościem programów 'Today' i 'Access Hollywood'. Jego publikacje można znaleźć w magazynach 'Shape', 'Fitness', 'Cosmopolitan', 'Allure' i 'Marie Claire'. Kiedy Heidi Klum i Bridget Hall, modelki ekskluzywnej firmy bieliźniarskiej Victoria's Secret, przygotowują się do pokazu lub sesji zdjęciowej, dzwonią do Davida Kirscha. On wie, jak sprawić, żeby jego klientki osiągnęły szczytową formę w krótkim czasie.
 
"Kiedy chcę być w naprawdę dobrej formie, wiem, że pomoże mi David. Wiem, że pracując z nim osiągnę widoczne rezultaty." - Heidi Klum
 
"Zgłosiłam się do Davida, żeby zmienić swój wygląd. Nie wiedziałam wtedy, że ta współpraca całkowicie odmieni moje życie" - Linda Evangelista
 
"Regularnie współpracuję z Davidem, ale szczególnie doceniam jego mistrzostwo wtedy, kiedy muszę być w dobrej formie, a czas nagli. David umie sprawić, że w dwa tygodnie mój wygląd radykalnie się poprawia, czuję się o sto procent silniejsza i zdrowsza - na ciele i duszy" - Liv Tyler
 
"Kiedy pierwszy raz spotkałam Davida, miałam tylko sześć tygodni żeby doprowadzić się do dobrej formy przed swoją pierwszą rolą w filmie. Jego zaangażowanie i energia udzieliły mi się i sprawiły, że trening był nie tylko skuteczny, lecz także przyjemny" -Faith Hill