Gwarancja szybkiej wysyłki
Plan wypłukiwania tłuszczu Zobacz większe

Plan wypłukiwania tłuszczu (nakład wyczerpany)

Autor:Ann Louise Gittleman
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2005
Liczba stron 217
Format B5
ISBN 83-88170-85-6

Jeśli jesteś jak większość z nas, wybór prawidłowego planu odchudzania przyprawia cię pewnie o zawrót głowy. Bez przerwy jesteś bombardowana kolejnymi dietami cud, a jednocześnie wciąż straszona negatywnymi skutkami, jakie te chwilowe mody mogą mieć na twój organizm.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Jeśli jesteś jak większość z nas, wybór prawidłowego planu odchudzania przyprawia cię pewnie o zawrót głowy. Bez przerwy jesteś bombardowana kolejnymi dietami cud, a jednocześnie wciąż straszona negatywnymi skutkami, jakie te chwilowe mody mogą mieć na twój organizm. Czy węglowodany są złe? Czy dieta wysokobiałkowa jest dobra? Jaka ilość tłuszczu jest naprawdę zdrowa? Czy lepiej kierować się dietą śródziemnomorską czy azjatycką?

Wreszcie jest sposób, by rozwiać twoje obawy i pomóc ci osiągnąć twoje cele.

Plan Wypłukiwania Tłuszczu wskaże Ci, jak zrzucić niechciane kilogramy, a jednocześnie poprawić stan twojego zdrowia, budując pomost między urodą i witalnością.

Niezwykły, przełomowy system leżący u podstaw Planu Wypłukiwania Tłuszczu koncentruje się na wątrobie, największym i najbardziej wszechstronnym narządzie całego ciała, pełniącym kluczową rolę w utrzymywaniu stałej wagi.

Proces odtruwający, oparty na zdrowej, oczyszczającej i sycącej kombinacji podstawowych tłuszczów, zrównoważonych białek i węglowodanów wysokiej jakości, zwiększa zdolność wątroby do działania na najwyższym poziomie, przyspieszając utratę wagi i polepszając ogólny stan zdrowia.

Plan Wypłukiwania Tłuszczu, prosty, bezpieczny i wysoce skuteczny, to wspaniały sposób tak na rozpoczęcie, jak i na kontynuowanie diety. Program ten pomoże ci przezwyciężyć impas, z jakim zmaga się każdy odchudzający się. Dieta "spłucze" uparty tłuszcz, zachowując istotne substancje odżywcze. Proces wypłukiwania tłuszczu wywoła także, na zasadzie efektu domino, szereg procesów korzystnych dla zdrowia: przyspieszy twój metabolizm da ci więcej energii przyniesie spokojny sen, ustabilizuje twoje nastroje.

Oto nareszcie dieta, która łączy zdrowy rozsądek z odkryciami naukowców i stanowi idealny wybór tak dla osób rozpoczynających odchudzanie, jak i dla tych, którzy wcześniej z różnym skutkiem próbowali innych programów. P

 

Plan Wypłukiwania Tłuszczu autorstwa Ann Louise jest głosem rozsądku w dziedzinie dietetyki jest wyważony, można bez obaw pozostać przy nim na całe życie, no i przede wszystkim działa.

dr Barry Sears, autor książki The Zone

Ann Louise Gittleman znów stoi na czele krucjaty na rzecz lepszego żywienia. Obala rozpowszechnione mity, jakoby wszystkie tłuszcze były złe, a wszystkie węglowodany dobre. Plan Wypłukiwania Tłuszczu, rozsądny i szczegółowy, to rewelacyjny elementarz dla każdego, kto chce zrzucić wagę i odzyskać witalność. Polecamy z pełnym przekonaniem!

dr med. Michael R. Eades i dr med.. Mary Dan Eades, autorzy książki Protein Power

 

Cóż za wspaniały program! Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć dietę z wielkim hukiem, stracić na wadze po solidnej uczcie, czy też po prostu dostroić swój organizm w nadziei na pozbycie się paru upartych centymetrów, oto wspaniały, bezpieczny sposób, by to osiągnąć.

Fran McCullogh, autorka The Low-Carb Cookbook oraz Living Low-Carb
 
O autorce:
Ann Louise Gittleman zaliczono do grupy 10 najlepszych dietetyków Stanów Zjednoczonych, według magazynu Self, a także uznano za jedną z najbardziej wpływowych uzdrowicielek XXI wieku, według magazynu Total Health. Gittleman jest magistrem edukacji żywieniowej Uniwersytetu Columbii. Prowadzi programy telewizyjne. Opracowany przez Ann Louise Gittleman Plan Wypłukiwania Tłuszczu, oparty na pysznej i odżywczej mieszance podstawowych tłuszczów, białek i węglowodanów, spopularyzowany został w serwisie internetowym iVillage.com