Gwarancja szybkiej wysyłki

Jak działa życie

Autor:Andrew Matthews
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2015
Liczba stron 160
Format B5 twarda okładka
ISBN 978-83-64853-03-6

JAK DZIAŁA ŻYCIE  to wyjątkowa książka, która nauczy Cię, jak pokierować swoim życiem, aby osiągnąć poczucie pełnej satysfakcji i szczęścia. Mądrość i prostota przekazu, mnóstwo przykładów z życia, bogato ilustrowanych zabawnymi i trafnymi grafikami, stanowią o sukcesie i unikalności tej książki.

Więcej szczegółów

26,67 zł

-20%

33,33 zł

Więcej informacji

JAK DZIAŁA ŻYCIE  to wyjątkowa książka, która nauczy Cię, jak pokierować swoim życiem, aby osiągnąć poczucie pełnej satysfakcji i szczęścia. Odpowiada na nurtujące Cię pytania:

  • Dlaczego spotykają cię wciąż te same przypadki?
  • Dlaczego rachunki zawsze przychodzą stadami?
  • Dlaczego bogaci są coraz bogatsi?

oraz

  • Jak znaleźć miłość swojego życia?
  • Jak znaleźć pracę, którą pokochasz?
  • Dlaczego niektórzy ludzie zawsze spadają „na cztery łapy” i jak stać się jednym z nich ?

i wiele innych, które zadajesz sobie na co dzień.

JAK DZIAŁA ŻYCIE wyjaśnia, dlaczego:

  • nie jest ważne, JAK WIELE wiesz
  • nie jest ważne, KOGO znasz
  • ważne jest, co CZUJESZ.

Mądrość i prostota przekazu tej wyjątkowej filozofii życiowej i mnóstwo przykładów z życia, bogato ilustrowanych zabawnymi i trafnymi grafikami, stanowią o sukcesie i unikalności tej książki, która powinna trafić na półki wszystkich osób zainteresowanych wewnętrzną motywacją, rozwojem osobistym i poszukających możliwości kształtowania swojego życia niezależnie od zdarzeń losowych.

Andrew Matthews ukończył studia na akademii sztuk pięknych i zdobył wiele nagród jako portrecista i karykaturzysta. Jako dwudziestokilkulatek zainteresował się tematyką rozwoju wewnętrznego i szybko stał się jednym z najsławniejszych na świecie trenerów prowadzących seminaria motywacyjne. Jego wykłady i programy pojawiły się w ponad 500 międzynarodowych korporacjach, instytutach, szkołach i wyższych uczelniach. Esencję swoich wykładów przedstawia w dowcipnych, lekkich w odbiorze książkach, które własnoręcznie ilustruje. Książki jego autorstwa  zostały sprzedane w ponad 7 milionach egzemplarzy i przetłumaczone na 42 języki.

OPINIE CZYTELNIKÓW

Nigdy nie przypuszczałem, że poradniki motywacyjne mogą odegrać jakąś rolę w moim życiu. No i proszę, jak bardzo się myliłem! Twoje książki są zabawne, lekkie i przyjemnie się je czyta. CODZIENNIE stosuję się do twoich wskazówek.

            To niewiarygodne, jak bardzo zmieniło się moje życie na wszystkich poziomach. Udało mi się nawet, w wieku 44 lat, zdobyć wymarzoną pracę w  liniach lotniczych. Dziękuję, bardzo dziękuję! Jesteś świetny!

Andy Jackson, Auckland, Nowa Zelandia

 

Twoje książki zmieniły moje życie, kiedy miałam 16 lat i byłam w ciężkiej depresji. Teraz już zawsze będę zdrowa! Jestem ci bardzo wdzięczna!

Linda Lu, Valparaiso, Chile

 

Zanim trafiłam na twoje książki wierzyłem w to, że inni ludzie i okoliczności zewnętrzne dadzą mi szczęście. Miałam problemy z alkoholem i narkotykami, przeszłam przez kuracją odwykową i funkcjonowałam tylko  dzięki środkom antydepresyjnym.

            Trzy lata temu, kiedy trafiłam na twoje książki, zrozumiałam, że naprawdę zasługuję na szczęście i na sukces. I doświadczam tego po raz pierwszy w życiu.

Nancy Hayes, Alaska, USA

 

Twoje książki pomagają mi we wszystkich moich ciężkich chwilach. Zmieniły życie moje i moich przyjaciół. Uwielbiam je!

Omid Mortazavi, Iran

 

Przeczytałem setki poradników rozwoju osobistego. Wszystkie one, razem wzięte, nie dały mi tyle inspiracji, samoświadomości i wewnętrznego spokoju co książki Andrew Matthewsa. One uratowały moje życie. W ciągi 1 miesiąca osiągnąłem więcej, niż przez poprzednich 40 lat!

Peter Thompson, UK

 

Dręczyła mnie ciężka depresja, traumy dzieciństwa odbierały mi chęć do życia, mój biznes chylił się ku upadkowi. Wtedy przeczytałem twoje książki.

            To zupełnie odmieniło moje życie. Zacząłem trenować ciało i umysł. Teraz prowadzę agencję konsultingową działającą na terenie całego kraju. Cieszy mnie każdy nowy dzień. Jestem wdzięczny.

Adam Sanderson, Woore, U.K.

 

Twoje książki dały mi światło, kiedy byłem pogrążony w całkowitej ciemności. Zmieniły mnie i moje życie. Stały się dla mnie czymś w rodzaju Biblii... Pragnę wyrazić PRAWDZIWĄ, GŁĘBOKĄ WDZIĘCZNOŚĆ za twoje książki i twoją mądrość.

Moonsun Choi, Korea

 

Twoje książki zmieniły moje życie! Są tak proste i przystępne, że każdy może od razu zastosować zawarte w nich wskazówki. Jestem teraz znacznie szczęśliwszy i bardziej pewny siebie. Dziękuję!

Szymon Przedwojski, Polska

 

Twoje książki czynią cuda. Zawsze nienawidziłem siebie, ponieważ oblałem egzaminy. Nie umiałem nawiązywać przyjaźni. Teraz moje życie zmieniło się i żadne słowa nie są w stanie opisać mojego szczęścia. Dziękuję.

Nguyen Duc An Khanh, Wietnam

 

Trafiłam na twoje książki około pięciu lat temu, kiedy byłam w strasznym położeniu: ojciec dostał ataku serca, mój mąż miał poważny wypadek, u mamy zdiagnozowano raka a na domiar złego straciłam pracę – wszystko w ciągu trzech miesięcy!

            Czytanie tych książek było jakby ktoś podał mi pomocną dłoń. Tonęłam i nagle poczułam się bezpieczna. Tak bardzo jestem ci wdzięczna!

Rosanna Monaco,  Zurych, Szwajcaria

30 Inne produkty w tej samej kategorii: