Gwarancja szybkiej wysyłki
KAC  Seria: Jak żyć...? (wysyłamy od 23-11-2016) Zobacz większe

KAC Seria: Jak żyć...?

Autor:J.A. HAZELEY, J.P. MORRIS
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2016
Liczba stron 52
Format 119 x 177 mm
ISBN 978-83-64853-16-6

Poradnik z serii „JAK ŻYĆ…?” szybko i skutecznie pozbawi cię złudzeń!*

„JAK ŻYĆ…?” to bestsellerowa seria prześmiewczych poradników dla dorosłych, którzy borykają się z codziennymi problemami. Zabawne teksty o zabarwieniu satyrycznym oraz ironiczne ujęcie ról i zjawisk społecznych w dzisiejszym świecie rozprawiają się z przyjętymi stereotypami. 

*Usuwa ponad 90% złudzeń.

Więcej szczegółów

19,04 zł

Więcej informacji

KAC to wspaniała książka z serii poradników „JAK ŻYĆ…?”, która ma na celu pomóc ludziom dorosłym w otaczającym ich świecie.

Podobnie jak w innych książkach z tej serii, duża, wyraźna czcionka, staranny dobór słów, częste powtórzenia i przemyślane dopasowanie tekstu do obrazków pozwalają dorosłym odnieść wrażenie, że nauczyli się radzić sobie w życiu.

Tematyka tej książki jest dostosowana do zainteresowań i percepcji osób dorosłych. Zabawne teksty o zabarwieniu satyrycznym oraz ironiczne ujęcie ról i zjawisk społecznych w dzisiejszym świecie rozprawiają się z przyjętymi stereotypami. Zaskakujące zestawienie aktualnych problemów z grafiką w stylu retro sprawia, że seria ta jest niepowtarzalną lekturą i wyjątkowym upominkiem.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: