Gwarancja szybkiej wysyłki
Żona  Seria: Jak żyć...? (Wysyłamy od 23-11-2016) Zobacz większe

Żona Seria: Jak żyć...? (nakład wyczerpany)

Autor:J.A. HAZELEY, J.P. MORRIS
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2016
Liczba stron 52
Format 119 x 177 mm
ISBN 978-83-64853-14-2

„JAK ŻYĆ…?” to bestsellerowa seria prześmiewczych poradników dla dorosłych, którzy borykają się z codziennymi problemami. Zabawne teksty o zabarwieniu satyrycznym oraz ironiczne ujęcie ról i zjawisk społecznych w dzisiejszym świecie rozprawiają się z przyjętymi stereotypami.

*Usuwa ponad 90% złudzeń.                                   

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poradnik z serii „JAK ŻYĆ…?” szybko i skutecznie pozbawi cię złudzeń!* 

ŻONA to wspaniała książka z serii poradników „JAK ŻYĆ…?”, która ma na celu pomóc ludziom dorosłym w otaczającym ich świecie. Podobnie jak w innych książkach z tej serii, duża, wyraźna czcionka, staranny dobór słów, częste powtórzenia i przemyślane dopasowanie tekstu do obrazków pozwalają dorosłym odnieść wrażenie, że nauczyli się radzić sobie w życiu. Tematyka tej książki jest dostosowana do zainteresowań i percepcji osób dorosłych.  

„JAK ŻYĆ…?” to bestsellerowa seria prześmiewczych poradników dla dorosłych, którzy borykają się z codziennymi problemami. Zabawne teksty o zabarwieniu satyrycznym oraz ironiczne ujęcie ról i zjawisk społecznych w dzisiejszym świecie rozprawiają się z przyjętymi stereotypami. Zaskakujące zestawienie aktualnych problemów z grafiką w stylu retro sprawia, że seria ta jest niepowtarzalną lekturą i wyjątkowym upominkiem.

*Usuwa ponad 90% złudzeń.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: