Gwarancja szybkiej wysyłki
Aż łeb urywa! 362 zaskakujące fakty o współczesnym świecie. Zobacz większe

Aż łeb urywa! 362 zaskakujące fakty o współczesnym świecie.

Autor:Matthew Santoro
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2017
Liczba stron 256
Format A5
ISBN 978-83-64853-19-7

Aż łeb urywa! to ekscytująca i zabawna książka, pełna nieznanych i zdumiewających faktów o współczesnym szalonym świecie. Obala mity, które większość ludzi uważa za prawdę.

Więcej szczegółów

30,47 zł

Więcej informacji

Czy wiesz, że w Rosji prawo zabrania noszenia koronkowej bielizny? Wiedziałeś, że statystyczny człowiek  w ciągu swojego życia przebywa pieszo pięciokrotność obwodu Ziemi? Słyszałeś o szczurach tresowanych do wykrywania min lądowych i niebieskich zachodach słońca na Marsie?

To pierwsza tak ekscytująca i zabawna książka, pełna nieznanych i zdumiewających faktów o współczesnym szalonym świecie. Obala mity, które większość ludzi uważa za prawdę.

 

Rozłóż na łopatki potencjalnego pracodawcę, zabłyśnij na imprezie, zadziw przyszłych teściów, wzbudź podziw wśród dzieci i odkryj nowe pokłady wiedzy!

 

W książce znajdziesz:

  •        najbardziej zwariowane prawa i przepisy na przestrzeni dziejów,
  •        nieprawdopodobne historie o pieniądzach,
  •        najzabawniejsze fakty z różnych stron świata,
  •        …i wiele innych zadziwiających informacji!

 

Od najbardziej spektakularnych ucieczek z więzień i kuriozalnych konkursów przez najdziwniejsze rzeczy znalezione w kosmosie, aż do najbardziej niesamowitych wynalazków - zebrane w książce, zaskakujące fakty sprawiają, że AŻ ŁEB URYWA!

 

 

Matthew Santoro, autor książki, to niekwestionowana gwiazda kanału YouTube. Jego filmy o niezwykłych i mało znanych faktach z dziedziny popularnonaukowej oraz oryginalność przekazu i humor przyciągają rzesze fanów i zostały obejrzane już ponad 500 milionów razy przez ludzi z całego świata!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: