Gwarancja szybkiej wysyłki

Superzaury. Królestwo rajskich gadów.

Autor:Jay Jay Burridge
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2017
Liczba stron 352, oprawa twarda
Format 150 x 200 mm
ISBN 978-83-64853-21-0

Wyobraź sobie świat, w którym dinozaury przetrwały i przekształciły się w… SUPERZAURY. To właśnie świat, w którym mieszka Bea Kingsley. Świat, w którym ludzie żyją wśród superzaurów, czasem w zgodzie, lecz często w konflikcie.

Więcej szczegółów

34,28 zł

-10%

38,09 zł

Więcej informacji

Bea jest córką badaczy, którzy zaginęli, gdy była niemowlęciem. Kiedy babcia niespodziewanie zabiera ją na dalekie indonezyjskie wyspy Aru, dziewczynka zaczyna zadawać trudne pytania. Ale im więcej zadaje pytań, tym częściej przysparza kłopotów sobie i babci. Czy podróż na wyspy okaże się wielkim błędem?

Oto początek przygody!

SUPERZAURY: KRÓLESTWO RAJSKICH GADÓW to pierwszy z sześciu tomów ekscytującej przygodowej serii książek dla dzieci i młodzieży, pełnej przygód i zwrotów akcji, ilustrowanej wspaniałą, czarno-białą grafiką. 

Wypróbuj także wyjątkową aplikację Supersaurs, która wykorzystując najnowsze technologie pozwoli Ci stać się częścią rzeczywistości, w której superzaury dosłownie wyskakują ze stronic książki wkraczając do realnego świata.

Biografia autora

Jay Jay Burridge jest artystą rzeźbiarzem. Studiował w Central Saint Martin's College of Art and Design, gdzie jako pracę dyplomową wykonał czterdziestostopowy szkielet dinozaura z MDF, który sam zmontował.

W 1994 roku przejął od legendarnego prezentera telewizji dziecięcej Tony'ego Harta prowadzenie i współtworzenie programu telewizyjnego SMart dla BBC. Zaowocowało to trzykrotną kontynuacją serii i występami na żywo.

Następnie Jay skierował swoją uwagę na projekty komercyjne dla takich marek jak Sony, Adidas i Levis.

Latem 2010 roku powrócił do ulubionych dinozaurów i wystawił rzeźby Superzaurów  na pokazie w Beverly Hills, LA. Siedem tysięcy  metrów kwadratowych powierzchni wypełnił dziewięcioma superzaurami w pełnym rozmiarze. Jednocześnie rozpoczął pracę nad cyklem powieści Superzaury.

Wraz ze swoim przyjacielem Jamie Oliverem  stworzył Dinersaur Diner, położony w samym sercu Piccadilly Circus.

Jay mieszka z rodziną w Oxfordshire.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: