Gwarancja szybkiej wysyłki

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat

Autor:Kate Pankhurst
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E.Liber
Rok wydania 2018
Liczba stron 32
Format 25x25 cm; oprawa twarda
ISBN 978-83-64853-25-8

Książka dla dzieci i młodzieży opowiadająca niezwykłe historie wspaniałych kobiet, dzięki którym zmieniło się oblicze świata. Wsród bohaterek znajdziesz Marię Skłodowską-Curie, Coco Chanel, Amelię Earhart, Annę Frank i wiele innych.

Więcej szczegółów

28,33 zł

-15%

33,32 zł

Więcej informacji

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat

to książka o kobietach, które na trwałe zapisały się na kartach historii, zmieniając oblicze świata. To trzynaście pasjonujących życiorysów niezwykłych i utalentowanych kobiet. To opowieść o marzeniach, odwadze i determinacji. To przekaz o wolności, walce z ograniczeniami i sile kobiet.

Inspiruj się wybitnymi kobietami i przygotuj się na własne wyzwania. Wznieś się wysoko niczym Amelia Earhart,  rewolucjonizuj modę jak Coco Chanel, wzoruj się na estetyce Fridy Kahlo i dokonuj odkryć naukowych biorąc za przykład Marię Skłodowską - Curie!

Zbiór fascynujących opowieści, faktów i ciekawostek o wyjątkowych kobietach i ich osiągnięciach, ilustrowany niepowtarzalną grafiką, stanowi pasjonującą lekturę o wysokich walorach intelektualnych, edukacyjnych i artystycznych.

Niezbędna pozycja na półce każdej nadzwyczajnie wspaniałej kobiety – niezależnie od wieku!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: