Gwarancja szybkiej wysyłki

LABORATORIUM SLIME

Autor:Magdalena Buchla, Agnieszka Pełka, Wit Konopacki
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2018
Liczba stron 48
Format 21,5 x 25 cm
ISBN 978-83-64853-27-2

Zostańekspertem slime! 

Dzieci i młodzież na całym świecie kochają robić SLIME!  YouTube i Instagram jest pełen zdjęć i filmów prezentujących perfekcyjnie wykonane, różnobarwne glutki o wyjątkowych strukturach. Teraz także ty możesz zostać ekspertem slime!

Więcej szczegółów

24,28 zł

-15%

28,56 zł

Więcej informacji

Czy wiesz, jak powstaje masa plastyczna, którą można rozciągać, ugniatać i kształtować? Co zrobić, aby twój slime zawsze wychodził idealnie? Jakie proporcje i składniki zastosować, aby zabawa ze slime trwała jeszcze dłużej? W LABORATORIUM SLIME znajdziesz odpowiedź na te oraz inne pytania.

Wykonaj doświadczenia, zapisz swoje obserwacje i dowiedz się, jakie reakcje zachodzą i dlaczego tak się dzieje. Świat slime przestanie być dla ciebie zagadką! Dodaj piasek kinetyczny, kulki styropianowe lub barwnik fluorescencyjny i zobacz co się wydarzy. Przygotuj się na eksplozję kolorów i struktur i dźwięków! Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!

W LABORATORIUM SLIME rozpoczniesz swoją przygodę ze slime od prostych eksperymentów, a z każdym kolejnym rozdziałem będziesz stawiać sobie nowe fascynujące wyzwania.

W LABORATORIUM SLIME czeka cię świetna zabawa:

• doświadczenia i wyzwania

• receptury i porady

• quizy i testy wiedzy

• ciekawostki o slime

To twój niezastąpiony przewodnik po świecie slime!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: