Gwarancja szybkiej wysyłki

Narysuj swoje życie

Autor:Vera Spark
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2019
Liczba stron 224
Format 140 x 204 mm
ISBN 978-83-64853-33-3

OTO KSIĄŻKA TWOJEGO ŻYCIA! Wypełniaj ją strona po stronie. Przywołaj i utrwal najważniejsze chwile w swoim życiu: te najlepsze i najgorsze, najśmieszniejsze i najdziwniejsze, a także te najbardziej wstydliwe, o których nie chcesz nikomu powiedzieć. Wspomnienia i plany, uczucia i marzenia… 

Więcej szczegółów

28,33 zł

-15%

33,32 zł

Więcej informacji

Kiedy przychodzisz na świat, twoje życie jest jak biała księga, której puste strony zapisujesz dzień po dniu własną, wyjątkową historią.

OTO KSIĄŻKA TWOJEGO ŻYCIA! Wypełniaj ją strona po stronie. Przywołaj i utrwal najważniejsze chwile w swoim życiu: te najlepsze i najgorsze, najśmieszniejsze i najdziwniejsze, a także te najbardziej wstydliwe, o których nie chcesz nikomu powiedzieć. Wspomnienia i plany, uczucia i marzenia… Wyrzuć to z siebie!

NARYSUJ SWOJE ŻYCIE jak na YouTube! Przygotuj ulubione ołówki, kredki, flamastry lub inne przybory i podążaj za wskazówkami. Nie musisz ładnie rysować ani mieć talentu plastycznego. Możesz używać dowolnych technik: rysować, wklejać zdjęcia… wszystko jest dozwolone!

Sięgnij głęboko do zakamarków pamięci, otwórz umysł, serce i wyraź kim naprawdę jesteś. Pokaż swój świat bliskim, znajomym i wszystkim wokół. A jeśli wolisz - zachowaj go tylko dla siebie. Pamiętaj: TO JEST TWOJE ŻYCIE!

W książce znajdziesz 224 strony wpaniale zilustrowanych zadań, które pomogą ci opisać twoje życie i zachować wspominienia dzieciństwa. Wystarczy ołówek, kredki i szczypta kreatywości, żeby zachować to, co dla ciebie najważniejsze.

 

 

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: