Gwarancja szybkiej wysyłki
Nowy Obniżka! ZŁOTY JEDNOROŻEC. TAJEMNICE I LEGENDY Zobacz większe

ZŁOTY JEDNOROŻEC. TAJEMNICE I LEGENDY

Autor:Selwyn E. Phipps
Wydawnictwo Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2020
Liczba stron 128
Format 170x230 mm, oprawa twarda, złocona
ISBN 978-83-63534-24-0

Złoty Jednorożec to kontynuacja cyklu Stowarzyszenie Magicznych Jednorożców. Stowarzyszenie ponownie uchyla swe drzwi i zaprasza wielbicieli jednorożców do zapoznania się z ośmioma nowymi, pięknymi opowieściami o różnych rodzajach tych magicznych istot. 

Więcej szczegółów

30,47 zł

-20%

38,09 zł

Więcej informacji

Stowarzyszenie Magicznych Jednorożców jest oficjalną instytucją zajmującą się tajemnicami i legendami narosłymi wokół tych nieuchwytnych stworzeń. Obecnie Stowarzyszenie ponownie uchyla drzwi zapraszając wielbicieli jednorożców do zapoznania się z ośmioma pięknymi opowieściami o różnych rodzajach tych magicznych istot.

Poznaj legendę Złotego Jednorożca i historię jego ucieczki z czarodziejskiej, lodowej niewoli; dowiedz się, w jaki sposób tajemniczy Cień Nocy zapobiegł zuchwałej kradzieży w wiktoriańskim Londynie; przeżyj awanturniczą przygodę na dalekich morzach z udziałem piratów oraz jednorożców z rodziny Wodnych Księżyców; przekonaj się, że Leśne Kwiaty można spotkać w nowojorskim Central Parku,  bądź  też świadkiem dramatycznego spotkania siedmiu rodzin jednorożców i pojawienia się ósmej, nikomu dotąd nieznanej.

Zapoznaj się z wieloma innymi historiami o jednorożcach oraz z pracami Stowarzyszenia Magicznych Jednorożców i dowiedz się, jaki rodzaj jednorożca jest Twoim opiekunem.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: