Gwarancja szybkiej wysyłki

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę

Autor:Kate Punkhurst
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2020
Liczba stron 32
Format 25 x 25 cm OPRAWA TWARDA
ISBN 978-83-64853-37-1

Poznajcie niezwykłe kobiety, których praca i pasja przyczyniły się do ratowania lasów, zagrożonych gatunków, rozwijania ekologicznych technologii i ochrony klimatu. 

Więcej szczegółów

26,66 zł

-20%

33,32 zł

Więcej informacji

W obliczu zagrożenia środowiska naturalnego, kiedy młodzi aktywiści, jak Greta Thunberg, wzywają polityków i ludzi u władzy do zapobiegania katastrofie klimatycznej, ta książka pokazuje, że nawet małe zmiany przynoszą wielkie rezultaty i każdy z nas może odegrać ważną rolę w walce o los naszej planety.

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę to zbiór inspirujących opowieści o kobietach, które pragnęły chronić Ziemię i wszystkich jej mieszkańców.

Pokonaj plastik i segreguj śmieci wraz z ISATOU CEESAY, podziwiaj inteligencję szympansów z JANE GOODALL i walcz z wycinką lasów z WANGARI MAATHAI i RUCHEM CHIPKO, badaj podwodny świat i nurkuj z rekinami wraz z EUGENIE CLARK!

Książka, przystępnie napisana, wspaniale wydana w twardej oprawie i przepięknie zilustrowana przez bestsellerową autorkę KATE PANKHURST, uzupełniona o słownik ważnych pojęć z dziedziny ekologii, zainspiruje młodych czytelników opowiadając im fascynujące historie wielu kobiet, dla których dbanie o środowisko naturalne było priorytetem.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: