Gwarancja szybkiej wysyłki
Tajniki rysunku MANGA Zobacz większe

Tajniki rysunku MANGA

Autor:Mark Crilley
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2012
Liczba stron 128
Format A4, kolorowa
ISBN 978-83-60215-97-5

W książce Tajniki rysunku Manga artysta Mark Crilley pokazuje, w jaki sposób stworzyć prawdziwy, autentyczny mangowy styl – od rysowania twarzy i całych postaci, po rozplanowywanie niesamowitych, pełnych dramaturgii scen.

Więcej szczegółów

34,29 zł

Więcej informacji

Na taką książkę, wypełnioną po brzegi profesjonalnymi radami, od stylizowania fryzur i ubrań, do dymków na słowa i efektów dźwiękowych, fani czekali latami.  Wszystko to przedstawione w  przyjaznym, łatwym do zrozumienia stylu, który uczynił Marka Crilley'a jednym z "25 najczęściej subskrybowanych Guru YouTube'a"

Autor pokazuje jak kilka podstawowych linii pomoże stworzyć rysy twarzy. Udziela prostych wskazówek, ułatwiających poprawne przedstawianie proporcji ciała. Co więcej, daje inspirację, dzięki której wasze prace staną się pełne ekspresji, charakteru i akcji.

Skorzystaj z tej okazji, żeby zamienić zamieszkujące twą głowę postacie i historie w prawdziwie profesjonalne ilustracje na papierze!

Książka wypełniona wszystkim, czego możesz potrzebować, żeby stworzyć swoje najlepsze mangowe historie!

  • 30 demonstracji, pokazujących krok po kroku, w jaki sposób rysować twarze i całe postaci, dla wszystkich typów ciała i każdego wieku.
  • Inspirujące galerie przedstawiające 101 par oczu, 50 sposobów rysowania dłoni, 40 fryzur, 12 typowych wyrazów twarzy, 30 klasycznych póz i znacznie więcej!
  • Porady pozwalające na stworzenie różnorodnych mangowych scenografii.
  • Zaawansowane lekcje o rysowaniu dalszych planów, nakładaniu tuszu, planowaniu i rozmieszczaniu układu strony.

 

O autorze:
Mark Crilley jest autorem i ilustratorem komiksów i książek, między innymi nominowanej trzynaście razy do Nagrody Eisnera Akiko, a także Billy'ego Clikka, jak i Miki Falls [Zakochana Miki] i Brody's Ghost [Ducha Brody'ego]. Po tym, jak został wybrany do "It List" organizowanej przez Entertainment Weekly, brał udział w setkach spotkań na całym świecie i stał się ednym z 25 Najczęściej Subskrybowanych Guru YouTube'a, na którym zamieszczał filmy demonstrujące techniki rysowania, które obejrzano wiecej niż 60 milionów razy. Jego prace drukowano w USA Today, New York Daily News, a także w magazynie Disney Adventures, przedstawiano je również w Comcast on Demand i CNN Headline News.

Ta książka jest dedykowana moim fanom z YouTube'a. Pewnym jest, że nigdy by ona nie powstała, gdyby nie wy i wsparcie, jakie otrzymywałem od was w ciągu wielu lat.

15 Inne produkty w tej samej kategorii: