Gwarancja szybkiej wysyłki
Obniżka! Zentangle - Twórczy relaks (wysyłamy od  21.10) Zobacz większe

Zentangle - Twórczy relaks

Autor:Suzanne McNeill, Sandy Steen Bartholomew, Marie Browning
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2015
Liczba stron 160
Format A4
ISBN 978-83-64853-06-7

Zentangle® to rysowanie powtarzających się wzorów, z których powstają piękne prace - bez stresu, że coś się nie uda! Chodzi tu nie o efekt końcowy, a sam proces tworzenia rozwijający kreatywność, zdolności manualne, poprawiający koncentrację, redukujący stres. 

Więcej szczegółów

26,66 zł

-20%

33,32 zł

Więcej informacji

Czy choć raz w życiu przydarzyło Ci się zapełnić kartkę papieru mniej lub bardziej wyrafinowanymi wzorami podczas nudnego spotkania lub długiej rozmowy telefonicznej? Jeśli odpowiedź jest twierdząca - oto coś dla Ciebie!

Zentangle® to właśnie rysowanie powtarzających się wzorów - bez stresu, że coś się nie uda! Chodzi tu nie tylko o efekt końcowy, a sam proces tworzenia. Zentangle to sztuka, która rozwija kreatywność, zdolności manualne, poprawia koncentrację, minimalizuje stres, wspomaga leczenie depresji, bezsenności, wprowadza w stan wewnętrznej medytacji.

Wystarczy długopis, pisak, pióro, kartka papieru i książka ZENTANGLE - TWÓRCZY RELAKS, która nauczy Cię w prosty sposób jak rozpocząć przygodę z Zentangle!

Autorkami książki są Certyfikowane Trenerki Zentangle® (CZT) - Suzanne McNeill, Sandy Steen Bartholomew i Marie Browning.

Książka wprowadza w niezwykle przystępny sposób w tajniki Zentangle, pokazując krok po kroku jak narysować ponad 100 wzorów, pozwalając wypróbować technikę oraz rozwijać twórczość Zentangle. Przedstawia inspiracje ze świata zewnętrznego i wskazuje jak zastosować rezultaty swojej pracy w sztuce użytkowej, prezentując liczne galerie. Książkę ubarwiają krótkie historie osób, które rozwinęły swoją kreatywność i zmieniły nastawienie do życia, dzięki przygodzie z Zentangle®. Odkryj fascynujący świat Twórczego Relaksu Zentangle®, na punkcie którego oszalały setki tysięcy ludzi na całym świecie! 

15 Inne produkty w tej samej kategorii: