Gwarancja szybkiej wysyłki
Obniżka! Dragonart Zobacz większe

Dragonart. Jak rysować smoki...

Autor:Jessica „NeonDragon” Peffer
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2011
Liczba stron 128
Format A4, kolorowa
ISBN 978-83-60215-87-6

DRAGONART pokazuje jak tworzyć niesamowite, zachwycające i przerażające bestie, będąc uzbrojonym zaledwie w ołówek i pióro.

Więcej szczegółów

23,33 zł

33,33 zł

Więcej informacji

DRAGONART pokazuje jak tworzyć niesamowite, zachwycające i przerażające bestie, będąc uzbrojonym zaledwie w ołówek i pióro. Rozpoczniesz swoje wyzwanie od pokonania wyjątkowo łatwego smoka, którego nawet głupie ogry mogłyby bez problemów narysować.

Podążysz naprzód, by odkryć proste sekrety i fantastyczne sztuczki, które pomogą ci uczynić twoje stwory przyjacielskimi lub groźnymi, stroskanymi lub cynicznymi… rysować je z każdej możliwej perspektywy, w locie lub w spoczynku.

Nauczysz się także, w jaki sposób dodawać przeróżne szczegóły, żeby uczynić każdą bestię oryginalną. Książka ta nauczy cię również, w jaki sposób stworzyć cały zastęp innych istot, włączając w to mityczne gryfony, strażnicze gargulce i zabójcze bazyliszki.

 

O autorce:
J „NeonDragon” Peffer (alias Jessica Peffer) skończyła właśnie ostatni rok studiów na Uniwersytecie Sztuki i Projektowania w Columbus. Ma nadzieję, że któregoś dnia będzie pracować jako pełnoetatowy ilustrator na rynku fantasy – głupiutka smoczyca… er… dziewczyna. Prace Neon drukowano już w 2002 roku, gdy małe, pracowite chochliki z Raven Images wprowadziły ją w świat publikacji. Papier i tusz, które znajdują się w twych dłoniach – czujesz ich moc? Łaskocze, prawda? – to jej nowa latorośl. Trzymaj ją blisko siebie, traktuj jak coś cennego. Nocą śpij z nią pod poduszką. Ta księga jest pełna mocy!

Neon prowadzi fantastyczną stronę na www.neondragonart.com (zapisujesz to, prawda?), na której umieszcza swoje prace, komiksy i poradniki o sztuce komputerowej. Strona jest naprawdę fajna, koniecznie poświęć jej parę minut swojego czasu!