Gwarancja szybkiej wysyłki
Twoje IQ Zobacz większe

Twoje IQ (nakład wyczerpany)

Autor:Joe Cameron
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2010
Liczba stron 206
Format A4
ISBN 978-83-60215-80-7

Ponad 500 zagadek logicznych, łamigłówek i matematycznych zagadnień aby zająć, ćwiczyć i prowokować Twoje zdolności myślenia. Książka została podzielona na dwadzieścia rozdziałów o rosnącym poziomie trudności, od najłatwiejszych zagadnień po najbardziej skomplikowane.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ponad 500 zagadek logicznych, łamigłówek i matematycznych zagadnień aby zająć, ćwiczyć i prowokować Twoje zdolności myślenia.

 

Książka została podzielona na dwadzieścia rozdziałów o rosnącym poziomie trudności, od najłatwiejszych zagadnień po najbardziej skomplikowane.

Najlepiej zacząć jest od początku, czyli poziomu pierwszego, a pracując systematycznie poprzez kolejne poziomy, powinniście rozpoznać zasady i logikę kierującą zagadnieniami w pozostałych rozdziałach.

Jeśli utkniecie na jednej z zagadek, najlepiej jest ją pominąć i wrócić do niej później, zawsze opierając się pokusie zajrzenia do odpowiedzi.

Często, jeśli spojrzycie na zagadkę z innej perspektywy, rozwiązanie staje się oczywiste, wszystko jest kwestią logiki.

Logiczne wyzwania nie polegają jedynie na znalezieniu prawidłowej odpowiedzi - zadaniem książki jest trenować myślenie i wyostrzać umysł by pracował logicznie. Jeśli pomylicie się z odpowiedzią, przyjrzyjcie się ponownie zadaniu aby dowiedzieć się w jaki sposób należy go rozwiązać.

Uzbrojeni w narzędzia i techniki jakie poznaliście w pierwszych dziewiętnastu rozdziałach, będziecie mieć szansę na zmierzenie się z rozdziałem dwudziestym - jego najbardziej skomplikowanymi i pokrętnymi zadaniami jakie byliśmy w stanie wymyślić!

Powodzenia i dobrej zabawy!

5 Inne produkty w tej samej kategorii: