Gwarancja szybkiej wysyłki
IQ Łamigłówki - ponad 500 pasjonujących łamigłówek Zobacz większe

IQ Łamigłówki - ponad 500 pasjonujących łamigłówek

Autor:Joe Cameron
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2012
Liczba stron 208
Format A4
ISBN 978-83-60215-95-1

Przygotuj się na największy sprawdzian możliwości twojego mózgu! Opracowaliśmy ponad 500 łamigłówek, żeby zmusić twój umysł do maksymalnego wysiłku przy twórczym, logicznym myśleniu.

Więcej szczegółów

29,00 zł

Więcej informacji

Czy lubisz sprawdzać swoje zdolności w logice, koncentracji i myśleniu lateralnym?
Czy szukasz książki, która jest zarówno zabawna jak i stymulująca umysłowo?

Właśnie ją znalazłeś!

Zacznij rozwiązywanie i odkryj, co trzeba zrobić, żeby zostać mistrzem łamigłówek!

 

Książka ta zawiera starannie dobrane łamigłówki, niektóre tak podstępne, że podobnych nie spotkałeś w swoim życiu. Pewne zadania będą wymagały nieco umiejętności matematycznych, inne - twoich zdolności do rozpoznawania abstrakcyjnych wzorów, ale wszystkie są niezwykle logiczne i można je rozwiązać przy właściwym podejściu.

Jeśli masz bystry umysł, rozwiązania niektórych łamigłówek odkryjesz od razu; inne będą wymagały chwili zastanowienia się. Postaraj się nie spieszyć z odpowiedzią - zaufaj swoim możliwościom i czekaj, aż wszystko będzie jasne. Nie ulegnij pokusie przedwczesnego zerknięcia na stronę z odpowiedziami. Jeśli utkniesz na jakiejś łamigłówce i nie będziesz miał zielonego pojęcia, jak ją rozgryźć, idź dalej i wróć do niej później - kolejne łamigłówki mogą podsunąć ci rozwiązanie tej poprzedniej!

Istotą sprawy nie jest szukanie poprawnych odpowiedzi czy też unikanie tych błędnych. Chodzi tu raczej o ćwiczenie umysłu i odpowiednie wykorzystanie pamięci. Jeśli zastosujesz odpowiednie podejście, odkryjesz wiele możliwości jakie daje ci twój własny iloraz inteligencji.

Przedstawiamy tu szeroki zakres łamigłówek, tak dobranych, by przetestować twoją zdolność twórczego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów. Będziesz musiał rozpoznawać wzory i ciągi, obserwować podobieństwa i różnice oraz posuwać się ostrożnie w labiryntach podstępnych pułapek myślowych. Rozwiązania wszystkich łamigłówek patrzą wprost na ciebie, musisz tylko właściwie im się przyjrzeć! Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól twojemu umysłowi działać. Reszta to kwestia logiki.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: