Gwarancja szybkiej wysyłki
Obniżka! TA KSIĄŻKA CIĘ KOCHA Zobacz większe

TA KSIĄŻKA CIĘ KOCHA

Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2015
Liczba stron 240
Format 170 x 208 mm
ISBN 978-83-64853-07-4

Książka najpopularniejszego youtubera na świecie przełamuje stereotypy na temat otaczającego świata i rzeczywistości. To najlepszy anty-poradnik dla współczesnego pokolenia ERY INTERNETU! 

Więcej szczegółów

26,66 zł

-20%

33,32 zł

Więcej informacji

Książka najpopularniejszego youtubera na świecie!

PEWDIEPIE to największa gwiazda światowego Internetu – ma ponad 36,5 mln stałych subskrybentów na swoim kanale YouTube, a w samej Polsce obserwuje go ponad 4,4 mln osób miesięcznie.

PewDiePie (alias Felix Kjellberg) z oglądalnością ponad 8,5 MILIARDA jest najbardziej popularną osobowością YouTube na naszej planecie i znajduje się na liście 30 najbardziej wpływowych ludzi w Internecie na świecie w rankingu Magazynu TIMES.  Jego materiały video są najczęściej oglądanymi programami kultury masowej.

Teraz PeDiePie swoją nieprawdopodobną popularność i wyjątkowe poczucie humoru wykorzystuje przedstawiając światu swój najnowszy projekt: „Ta książka Cię kocha” („This Book Loves You”), która na trzy miesiące przed premierą stała się bestsellerem #1 Amazona .

PewDiePie na 240 stronach książki dzieli się swoimi pomysłami na życie.  To nietypowy poradnik, w którym guru współczesnej młodzieży zawarł swoje przemyślenia i najpopularniejsze, kultowe już cytaty oraz kontrowersyjne grafiki i zdjęcia, jako inspiracje do pozytywnych zmian w życiu. Współczesne życie pociąga za sobą masę wyzwań i problemów. PewDiePie ma odpowiedź na każde z nich i czyni to, w typowy dla siebie, przewrotny, niekonwencjonalny i pełen ironii sposób. Wszystko to utrzymane w charakterystycznej dla niego zabawnej i prześmiewczej formie! Ta książka przełamuje stereotypy na temat otaczającego świata i rzeczywistości. To najlepszy anty-poradnik dla współczesnego pokolenia ERY INTERNETU! 

8 Inne produkty w tej samej kategorii: