Gwarancja szybkiej wysyłki

Bądź szczęśliwy! Jak zyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Autor:Andrew Matthews
Wydawnictwo Grupa Wydawnicza K.E. Liber
Rok wydania 2016
Liczba stron 150
Format 165 x 235 mm
ISBN 978-83-64853-12-8

Ta książka pozwoli ci zrozumieć siebie, nauczy zdrowego dystansu do własnej osoby, swoich sukcesów i niepowodzeń. Pokaże jak być dla siebie wyrozumiałym i jak radzić sobie z codziennością.

To książka o prawach i regułach , które maja wpływ na nasze życie. To książka o tym jak być szczęśliwym.

Więcej szczegółów

26,67 zł

-20%

33,33 zł

Więcej informacji

Czy kiedykolwiek wściekałeś się, że kanapka zawsze spada masłem na dół, wprost na twoją ulubioną koszulę?  Jak to się dzieje, że od piętnastu lat jeździsz bezkolizyjnie starym gratem, a nowo odebrane z salonu auto od razu ma jakąś „przygodę”?  Dlaczego jadąc na wakacje na drugi  koniec świata spotykasz nagle swoją gadatliwą sąsiadkę?

Na te i wiele innych pytań, odpowiada książka „Bądź szczęśliwy!”

To książka, która pozwoli ci zrozumieć siebie, nauczy cię zdrowego dystansu do własnej osoby oraz swoich niepowodzeń, pokaże jak być dla siebie wyrozumiałym i jak radzić sobie z codziennością. 

To książka o prawach i regułach, które mają wpływ na jakość naszego życia. 

To książka o tym, jak być szczęśliwym człowiekiem.

 

Nowa, rozszerzona edycja kolejnego bestsellerowego poradnika motywacyjnego znanego australijskiego autora, rysownika i karykaturzysty – Andrew Matthewsa. Jego książki - w tym „Jak działa życie” - sprzedały się w ponad 7 milionach egzemplarzy w 42 wersjach językowych i utrzymują się w czołówce najbardziej pożądanych lektur dotyczących rozwoju osobistego na świecie.  

8 Inne produkty w tej samej kategorii: