Gwarancja szybkiej wysyłki
Mamy Córkę Zobacz większe

Mamy Córkę (nakład wyczerpany)

Autor:Stacie Bering , Adie Goldberg
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2010
Liczba stron 144
Format A5
ISBN 978-83-60215-76-0

Przyjście na świat córki zmieni Wasze życia w cudowny sposób, jakiego nie potraficie sobie jeszcze wyobrazić. Wraz z małą dziewczynką w ramionach, Wasz dom, związek i codzienna egzystencja będą kwitnąć jak nigdy przedtem. Posiadanie takiego dziecka to możliwość doświadczania niezmiernej radości...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

 Oddajemy w wasze ręce praktyczny, poparty naukowymi faktami poradnik na temat wychowania i opieki nad małymi dziewczynkami. Książka przedstawia sposób w jaki można zrozumieć podstawową naturę waszej córki i jak zajmować się nią, kiedy płacze, marudzi, je, śpi, przywiązuje się do rodziny, jak również pozostałe ważne zagadnienia opieki nad niemowlęciem. Ciepłe opowieści i rady innych rodziców dają wam wgląd w przyszłość, kiedy wasza córka z niemowlęcia stanie się małym dzieckiem, przedszkolakiem, pierwszoklasistką czy nastolatką.

 

Przyjście na świat córki zmieni wasze życia w cudowny sposób, jakiego nie potraficie sobie jeszcze wyobrazić. Wraz z małą dziewczynką w ramionach, wasz dom, związek i codzienna egzystencja będą kwitnąć jak nigdy przedtem. Posiadanie takiego dziecka to możliwość doświadczania niezmiernej radości i pokornego zachwytu nad cudami wszechświata.

Jak z każdym wielkim wydarzeniem w waszych życiach, jednakże, bycie rodzicem stawia wyzwania. Zanim urodziła się wasza córka, ludzie uśmiechali się "Życie nie będzie już takie samo!"

Teraz już wiecie, życie nigdy nie będzie takie samo, a trochę pomocy mogłoby się przydać!

 

Jeśli otrzymałaś bądź kupiłaś tę książkę, możesz się zastanawiać:

Jak konkretnie opiekować się dziewczynką?

Czego potrzebuje twoja mała córeczka?

Jakie są przełomowe momenty w jej życiu?

Jakie są dokładne przewidywania dla jej rozwoju?

W jaki sposób jej potrzeby są takie same jak innych dzieci i jednocześnie wyjątkowe dla niej jako jednostki?

 

„Opowiedziana z delikatnym humorem, pełna opowieści i wiedzy płynącej z osobistego i zawodowego doświadczenia, książka Mamy córkę! jest nie tylko najlepszym poradnikiem dla rodziców wychowujących małe dziewczęta ale również przedstawia magię i wyzwanie jakimi jest rodzicielstwo.”
Pam Silverstein, lekarz medycyny, ginekolog, założycielka kliniki WomanHealth

„Mamy córkę! jest praktycznym i czytelnym poradnikiem dla rodziców, który objaśnia podstawową strukturę, rozwój i funkcjonowanie kobiecego mózgu. Jeśli wychowujecie córkę, musicie przeczytać tę książkę!”
dr Stephen J. Bavolek, autor The Nurturing Parenting Program, dyrektor Family Nurturing Centers, International

„Mamy córkę! jest bazującym na przykładach przewodnikiem, który można czytać przed i w czasie podróży jaką jest rodzicielstwo: wasze doświadczenia stają się bogatsze, kiedy pogłębiacie wiedzę na temat tego co widzicie, robicie i odczuwacie. Jeśli oczekujecie córki lub macie przyjaciół lub krewnych z małą dziewczynką, ta książka jest właśnie dla was.”
Lynne H. Willimas, lekarz medycyny, współautorka Too Precious Child

„Mamy córkę! jest opartym na faktach naukowych a jednocześnie ewidentnie praktycznym poradnikiem dla każdego rodzica, który został obdarzony córką. Rodzice mogą po przeczytaniu zamknąć tę książkę w pełni rozumiejąc dlaczego dziewczęta i chłopcy różnią się na tak wiele sposobów, i jak wychowawczo wspomagać naturę ich córki.”
- dr Fay E. Brown, dyrektor rozwoju dzieci i dorosłych w School Development Program, Yale University

 

O autorkach:

Stacie Bering, lekarz medycyny, jest dyplomowanym ginekologiem położnikiem, która zajmuje się zdrowiem kobiet w ciąży od dwudziestu pięciu lat w Spokane, Washington, gdzie w wolnym czasie jeździ na nartach i podróżuje ze swoim mężem, Jeffry’em oraz ich dorosłymi dziećmi, Cassie i Zackiem.

Adie Goldberg, magister pedagogiki oraz pracownik pomocy społecznej, jest od dwudziestu lat dyplomowaną pracownicą socjalną w zakresie psychiatrii w WomanHealth, klinice położniczej oraz posiada certyfikat wydawany przez The Gurian Institute. Mieszka w Spokane, Washington, wraz z mężem oraz najmłodszą córką Chloe.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: