Gwarancja szybkiej wysyłki
Mamy Syna Zobacz większe

Mamy Syna (nakład wyczerpany)

Autor:Stacie Bering , Adie Goldberg
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2010
Liczba stron 144
ISBN 978-83-60215-77-7

Oddajemy w wasze ręce praktyczny, poparty naukowymi faktami poradnik na temat wychowania i opieki nad małymi chłopcami. Zainspirowana przez The Gurian Institute książka przedstawia sposób w jaki można zrozumieć podstawową naturę waszego syna i jak zajmować się nim, kiedy płacze, marudzi...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Oddajemy w wasze ręce praktyczny, poparty naukowymi faktami poradnik na temat wychowania i opieki nad małymi chłopcami.

Zainspirowana przez The Gurian Institute książka przedstawia sposób w jaki można zrozumieć podstawową naturę waszego syna i jak zajmować się nim, kiedy płacze, marudzi, je, śpi i przywiązuje się do rodziny jak również pozostałe ważne zagadnienia opieki nad niemowlęciem. Ciepłe opowieści i rady innych rodziców dają wam wgląd w przyszłość, kiedy wasz syn z niemowlęcia stanie się małym dzieckiem, przedszkolakiem, pierwszoklasistą czy nastolatkiem.

„Opowiedziana z delikatnym humorem, pełna opowieści i wiedzy płynącej z osobistego i zawodowego doświadczenia, książka Mamy syna! jest nie tylko najlepszym poradnikiem dla rodziców wychowujących małych chłopców ale również przedstawia magię i wyzwanie jakimi jest rodzicielstwo.”
Pam Silverstein, lekarz medycyny, ginekolog, założycielka kliniki WomanHealth

Mamy syna! jest praktycznym i czytelnym poradnikiem dla rodziców, który objaśnia podstawową strukturę, rozwój i funkcjonowanie męskiego mózgu. Jeśli wychowujecie syna, musicie przeczytać tę książkę!”
dr Stephen J. Bavolek, autor The Nurturing Parenting Program, dyrektor Family Nurturing Centers, International

„Mamy syna! jest bazującym na przykładach przewodnikiem, który można czytać przed i w czasie podróży jaką jest rodzicielstwo: wasze doświadczenia stają się bogatsze, kiedy pogłębiacie wiedzę na temat tego co widzicie, robicie i odczuwacie. Jeśli oczekujecie syna lub macie przyjaciół lub krewnych z małym chłopcem, ta książka jest właśnie dla was.”
Lynne H. Willimas, lekarz medycyny, współautorka Too Precious Child

„Mamy syna! jest opartym na faktach naukowych a jednocześnie ewidentnie praktycznym poradnikiem dla każdego rodzica, który został obdarzony synem. Rodzice mogą po przeczytaniu zamknąć tę książkę w pełni rozumiejąc dlaczego chłopcy i dziewczęta różnią się na tak wiele sposobów, i jak wychowawczo wspomagać naturę ich syna.”
dr Fay E. Brown, dyrektor rozwoju dzieci i dorosłych w School Development Program, Yale University

 

O autorkach:

Stacie Bering, lekarz medycyny, jest dyplomowanym ginekologiem położnikiem, która zajmuje się zdrowiem kobiet w ciąży od dwudziestu pięciu lat w Spokane, Washington, gdzie w wolnym czasie jeździ na nartach i podróżuje ze swoim mężem, Jeffry’em oraz ich dorosłymi dziećmi, Cassie i Zackiem.

Adie Goldberg, magister pedagogiki oraz pracownik pomocy społecznej, jest od dwudziestu lat dyplomowaną pracownicą socjalną w zakresie psychiatrii w WomanHealth, klinice położniczej oraz posiada certyfikat wydawany przez The Gurian Institute. Mieszka w Spokane, Washington, wraz z mężem oraz najmłodszą córką Chloe.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: