Gwarancja szybkiej wysyłki
Zasypianie bez płaczu Zobacz większe

Zasypianie bez płaczu (nakład wyczerpany)

Autor:Dr. William Sears, Martha Sears
Wydawnictwo K.E. Liber
Rok wydania 2008
Liczba stron 334
Format A5
ISBN 978-83-60215-59-3

Czy twoje dziecko ma problemy ze snem? Czy budzi się zbyt wcześnie lub zbyt często? Niemal równie frustrujące jak zmęczenie są wykluczające się wzajemnie rady, które słyszysz: cierp w milczeniu, pozwalając malcowi się wypłakać, albo zostań męczennikiem i poświęć własny sen, aby uspokoić dziecko...

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Czy twoje dziecko ma problemy ze snem? Czy budzi się zbyt wcześnie lub zbyt często?

Niemal równie frustrujące jak zmęczenie są wykluczające się wzajemnie rady, które słyszysz: cierp w milczeniu, pozwalając malcowi się wypłakać, albo zostań męczennikiem i poświęć własny sen, aby uspokoić dziecko.

W książce Zasypianie bez płaczu autorzy odchodzą od tak ekstremalnych rozwiązań, starając się odnaleźć równowagę między potrzebami poszczególnych członków rodziny.

W książce znajdziesz opisy elastycznych i uniwersalnych technik usypiania dziecka i zapobiegania jego zbyt częstym pobudkom.

Korzystając ze swojego doświadczenia jako rodzice i pediatrzy, William i Martha Searsowie oddają w twoje ręce napisany z dużym wyczuciem poradnik zawierający skuteczne, wielokrotnie sprawdzone metody dostosowane do każdego rodzaju dziecięcego (i dorosłego!) temperamentu.

Uzupełniając wyniki najnowszych badań godnymi zaufania i zrozumiałymi poradami, autorzy oferują ci wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby zagwarantować swojemu dziecku (i sobie) odpowiedni odpoczynek.

 

Czas przestać się lękać nocy!

 

Książka zawiera porady dotyczące wszelkich aspektów snu, między innymi:

- nocnego moczenia

- zdrowotnych przyczyn budzenia się w nocy

- koszmarów sennych

- strategii usypiania w porze drzemek.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: