Regulamin

Regulamin księgarni internetowej www.keliber.pl 

Regulamin obowiązujący od 02 lipca 2020.

 1. Wydawnictwo K.E. Liber, spółka cywilna, z siedzibą w Warszawie (04-501) przy ul.Płowieckiej 42, zwana dalej Wydawnictwem, jest właścicielem księgarni www.keliber.pl, działającą również pod adresami internetowym http://www.keliber.com.pl, http://www.keliber.pl, http://www.rodziceidzieci.pl, http://www.rodziceidzieci.com.pl . Wydawnictwo prowadzi sprzedaż książek, a informacje na ich temat zamieszcza na stronie www.keliber.pl.
 2. Klient może złożyć zamówienie poprzez stronę internetową Księgarni www.keliber.com.pl. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość e-mail, że zamówienie dotarło do sklepu. Istnieje również możliwość zamówienia telefonicznego pod numerem 600 856 017, w dni powszednie, w godzinach 9.00 – 16.00.
 3. Klient, składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów z Wydawnictwem.
 4. W zamówieniu Klient dokonuje: wyboru zamawianych towarów, oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy) oraz wyboru sposobu płatności.
 5. Aby dokonać zakupu Klient musi się zarejestrować, podając wymagane dane. Po dokonaniu rejestracji Klient otrzyma email potwierdzający rejestrację.
 6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie Wydawnictwa. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
 7. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
  a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z e złożonym zamówieniem
  b) w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - w chwili autoryzacji.                                              c) w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili otrzymania środków.
  c) w przypadku zamówień telefonicznych – w obecności zamawiającego. 
 8. Czas przygotowania do wysyłki, czyli czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do realizacji do wysłania paczki ze sklepu wynosi 2-3 dni , z wyłączeniem weekendów. Zamówienia przyjęte do realizacji w weekend będą wysłane w poniedziałek. Wydawnictwo dopuszcza możliwość dłuższej realizacji zamówienia, jeżeli towar chwilowo nie jest dostępny w magazynie Wydawnictwa. 
 9. Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. 
 10. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 11. Zamieszczone na stronie znaki towarowe i loga graficzne, nazwy produktów są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych. 
 12. Za zakupione produkty klient może dokonać płatności kartą kredytową – poprzez serwis PayU, przelewem lub płacąc w momencie odbioru towaru („za pobraniem”). Szczegółowe informacje dotyczące płatności poprzez serwis PayU dostępne są na stronie www.PayU.pl. 
 13. Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w Wydawnictwie w ciągu 21 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu jest dołączenie do zwracanego towaru oświadczenia o rezygnacji z zakupu. 
 14. Wydawnictwo dokona zwrotu płatności w ciągu 14dni od otrzymania zwracanego towaru wraz z oświadczeniem. 
 15. Dane osobowe klientów Wydawnictwa wprowadzane są do bazy danych. Dane te wykorzystywane są do realizacji zamówień i nie są udostępniane innym podmiotom.
 16. Wszelkie uwagi i pytania dotyczące działania Księgarni www.keliber.com.pl prosimy wysyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres wydawnictwo@keliber.com.pl lub zgłaszać telefonicznie pod numerem 600 856 017.      
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl