JAK MANIFESTOWAĆ. Zbuduj wewnętrzną siłę i realizuj swoje cele w zgodzie z harmonią wszechświata

Dostępność: duża ilość
Cena: 39,99 zł 39.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Autorka: Gill Thackrey
Ilość stron: 128
Okładka: miękka
Tytuł oryginalny: How to Manifest
ISBN: 978-83-63534-53-0
EAN: 9788363534530


Czy miewasz sny, które cię inspirują? Czy masz cele, których nie udało ci się zrealizować, chociaż nie rozumiesz dlaczego? Czy czujesz wewnętrzną blokadę lub brakuje ci wiary w siebie, ale pragniesz nareszcie zmienić swoje nastawienie? Jeżeli tak, to manifestacja jest właśnie dla ciebie.

Manifestacja jest sztuką praktykowaną na całym świecie od tysięcy lat. Kiedy manifestujesz, zapraszasz do swojego życia prawo przyciągania.

Gill Thackray, nauczycielka uważności, trenerka osobista i psycholożka, prezentuje niezastąpione narzędzia, które pomogą ci wprowadzić istotne zmiany do swojego życia. W prostych krokach odkryjesz prawdziwą wersję siebie i uwolnisz pełnię swojego potencjału.

Ta niewielka książka wskaże ci, jak możesz spełnić marzenia za pomocą manifestacji i przeżywać swoje życie w pełni dzięki ustalaniu intencji, wizualizacjom, rozwijaniu odpowiedniego sposobu myślenia, nawiązywaniu łączności ze wszechświatem, metodzie 369, odnalezieniu duchowego sprzymierzeńca, odprawianiu rytuałów przy pełni Księżyca, dbaniu o równowagę czakr, kultywowaniu wdzięczności i wiele innym aktywnościom.

Bez względu na to, czy chcesz zmienić pracę, spotkać miłość życia, odnaleźć spokój czy szczęście, książka Jak manifestować wesprze cię w drodze do sukcesu.

Biografia autorki

Gill Thackray jest psycholożką biznesu, trenerką osobistą, pisarką, nauczycielką uważności oraz mówczynią wygłaszającą przemowy na licznych konferencjach. Przez ostatnie dwadzieścia lat z powodzeniem współpracowała z setkami organizacji, gdzie pomagała szkolić pracowników a także wprowadzać innowacje i nowe strategie. Pośród nich znalazły się organizacje o zasięgu globalnym (takie jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, KPMG, Spotify, Deloitte), organizacje non-profit (UK Sport, Muzeum Wiktorii i Alberta, International Planned Parenthood, Shelter, Muzeum Historii Naturalnej w Londynie), uczelnie wyższe (London School of Economics, British School of Osteopathy, Goldsmiths) oraz organy rządowe (rząd Wielkiej Brytanii, kenijskie Ministerstwo Turystyki, nigeryjskie Ministerstwo Komunikacji, pakistańskie Ministerstwo Komunikacji).

Gill posiada tytuł magistra studiów nad uważnością. Jest wykwalifikowaną nauczycielką uważności przestrzegającą brytyjskich wytycznych dotyczących dobrych praktyk uważności, a także nauczycielką zarejestrowaną w UK Mindfulness Teachers List należącą do stowarzyszenia International Mindfulness Teachers Association. W 2021 roku rozpoczęła studia doktoranckie z psychologii transpersonalnej oraz szkolenie na mistrza praktyk medycyny energetycznej w stowarzyszeniu Four Winds w USA, które łączy neuronaukę z neoszamanizmem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl